Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Siedlakowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Grabiszyn,Wrocław(Siedlakowice + 24 km)

799 900 zł54 m² 14 812,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Cena: 799 900 pln Lokalizacja: okolice ul. Żelaznej, grabiszyn Wrocław Powierzchnia: 54 m Piętro: 2/4 Najważniejsze atuty: - wysoki standard wykończenia; mieszkanie gotowe do wprowadzenia - bez.

Szczegóły ogłoszenia

790 067 zł49,07 m² 16 100,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego Na sprzedaż w pełni wykończony, 2-pokojowy apartament z tarasem, położony w prestiżowej części Wrocławia - Kępa Mieszczańska. Mieszkanie gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław(Siedlakowice + 24 km)

360 000 zł22,18 m² 16 230,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,18 m , zlokalizowana przy ul. Zwycięskiej na Partynicach we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Bielan Wrocławskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Klecina,Wrocław(Siedlakowice + 24 km)

1 150 000 zł75,09 m² 15 314,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania z tarasem na dachu Wrocław, klecina! Na sprzedaż niepowtarzalne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Ustronie

Śródmieście,Wrocław(Siedlakowice + 24 km)

609 990 zł38,50 m² 15 843,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję dwupokojowe mieszkanie, ok. 39 m , 1. piętro, z balkonem - w ostatnim etapie jednej z najciekawszych rewitalizacji w historii Wrocławia. Układ: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław(Siedlakowice + 24 km)

848 000 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 53 m2 ul. Nożownicza, wrocław, stare Miasto, cena: 848 000 zł (16 000 zł / m2) Powierzchnia: 53 m2 Liczba pokoi: 3 Ogrzewanie: miejskie; media miejskie Piętro: 2/3 Czynsz: 920 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław(Siedlakowice + 24 km)

518 000 zł39,33 m² 13 170,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania - gotowe do odbioru | funkcjonalne osiedle W spokojnej okolicy Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław(Siedlakowice + 24 km)

799 990 zł71,60 m² 11 173,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji | idealne dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł38,90 m² 11 568,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , położone na wrocławskich Żernikach, przy ul. Strachowickiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego bloku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlakowice

Siedlakowice,dolnośląskie

169 000 zł72 m² 2 347,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 1694 tylko klient gotówkowy! - tylko U nas - siedlakowice koło gniechowic- 16 km od bielan wrocławskich - 2 pokoje rozkładowe - 72 M2 bezczynszowe Z ogrodem- zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Kozanów,Wrocław(Siedlakowice + 24 km)

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Otoczenie nieruchomości: - blisko do centrum miasta, do Rynku 20 min - w pobliżu w pełni rozwinięta.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij